GOTOWA NA WIOSNĘ?
Jeśli nie, to chętnie pomożemy!

LASEROTERAPIA Z 30 % RABATEM

Jeśli męczą Cię popękane naczynka, trądzik i rumień, przebarwienia słoneczne, drobne zmarszczki, brak elastyczności i jędrności skóry a także niechciane i nadmierne owłosienie to mamy na to sposób! Skorzystaj z promocji i umów się na wizytę do salonu Body Art już teraz.

Wszystkie zabiegi laserowe

z 30% rabatem do końca marca 2017!!!


Prezent na urodziny od Body Art

Chcemy z Wami świętować dzień Waszych urodzin, dlatego każdego solenizantaprezent w dniu urodzin* zapraszamy do nas na masaż twarzy aromatycznym olejkiem, który ujędrni, wygładzi oraz odżywi skórę. Wyjdziesz od nas niezwykle zrelaksowana. Świętuj z nami swoje urodziny- zapraszamy 🙂

*bezwzględnym warunkiem otrzymania prezentu w postaci masażu twarzy, jest wcześniejsza rezerwacja pod nr 669 809 909. Nie ponosimy odpowiedzialności za brak wolnego miejsca (skutkujący nie wykonaniem zabiegu) z powodu zbyt późnej rezerwacji.


Jak zdobyć profesjonalny zabieg za 1zł?

Wystarczy przyprowadzić jedną osobę, która wykupi karnet na zabiegi np. liposukcji kawitacyjnej, RF, dermo masażu,rollmasażu , na platformę wibracyjną, lub masaż relaksacyjny, a Ty (jako osoba polecająca) otrzymasz ten zabieg od nas za 1zł. Może Twoja koleżanka z pracy szuka gabinetu, w którym można zredukować cellulit? Powiedz jej o nas! Jeśli ona potwierdzi, że od Ciebie uzyskała informację o naszej ofercie, dostaniesz od nas prezent od razu. Im więcej osób zachęcisz, tym więcej zabiegów od nas dostaniesz. To jest jedyny i niepowtarzalny sposób, by otrzymać profesjonalny zabieg za symboliczne 1zł.