PROMOCJE  NA  MAJ 2020

                                           Modelowanie sylwetki bez skalpela :

  • Tylko w maju kupując dwa zabiegi odchudzające trzeci gratis                                              czyli 190 zł zamiast 285 zł dotyczy: liposukcji kawitacyjnej i zimnego  lasera I-lipo .
  • Karnet na 10 x rolmasaży plus 10 x platforma wibracyjna plus  10 x  orbitrec  cena 199 zł zamiast 310 zł            
  •   Dzień Matki wszystkie zabiegi na twarz – 25 %

Prezent na urodziny od Body Art

Chcemy z Wami świętować dzień Waszych urodzin, dlatego każdego solenizantaprezent w dniu urodzin* zapraszamy do nas na masaż twarzy aromatycznym olejkiem, który ujędrni, wygładzi oraz odżywi skórę. Wyjdziesz od nas niezwykle zrelaksowana. Świętuj z nami swoje urodziny- zapraszamy 🙂

*bezwzględnym warunkiem otrzymania prezentu w postaci masażu twarzy, jest wcześniejsza rezerwacja pod nr 669 809 909. Nie ponosimy odpowiedzialności za brak wolnego miejsca (skutkujący nie wykonaniem zabiegu) z powodu zbyt późnej rezerwacji.


Jak zdobyć profesjonalny zabieg za 1zł?

Wystarczy przyprowadzić jedną osobę, która wykupi karnet na zabiegi np. liposukcji kawitacyjnej, RF, dermo masażu,rollmasażu , na platformę wibracyjną, lub masaż relaksacyjny, a Ty (jako osoba polecająca) otrzymasz ten zabieg od nas za 1zł. Może Twoja koleżanka z pracy szuka gabinetu, w którym można zredukować cellulit? Powiedz jej o nas! Jeśli ona potwierdzi, że od Ciebie uzyskała informację o naszej ofercie, dostaniesz od nas prezent od razu. Im więcej osób zachęcisz, tym więcej zabiegów od nas dostaniesz. To jest jedyny i niepowtarzalny sposób, by otrzymać profesjonalny zabieg za symboliczne 1zł.